Najlepsza strona internetowa informacyjna zdobywa prestiżową nagrodę

Az Év legjobb hírportáljáért folytatott versenyben a The Quint nyerte el a legfőbb díjat. Az elismerés az egész régióból érkező kiadók kiváló digitális média projekteit ismeri el, amelyeket 2022. szeptember 1. és 2023. augusztus 31. között valósítottak meg. A neves nemzetközi zsűri hét ezüst és öt bronz kategória közül választotta ki a győzteseket. A díjakat a Digital Media India 2024 konferencián adják át, amelyet 2024. március 13-14-én tartanak Újdelhiben. Az összes kategória legjobbját az „Év Kiadó Mestere 2023” címmel ismertetik el. Az aranyérmesek továbbá részt vesznek a WAN-IFRA által szervezett World Digital Media Awards versenyen.

A verseny zsűrije egyhangúlag a The Quintet ismerte el a „Legjobban kihasznált adatok hírportálja” kategóriában. Projektjük, a „Hogyan vált a Galle Face tiltakozás helyszínévé?” című, figyelmet keltett az interaktivitásával és az információk intuíciós megjelenítésének módjával. Egyértelműen nem sietve készült projet volt, hiszen látható volt, hogy a The Quint csapata jelentős időt szentelt a fejlesztésére.

Egy másik figyelemre méltó díj a „Legjobb digitális előfizetési projekt / olvasói bevétel” kategóriában elnyert aranyérem volt a Hindustan Times Digital Streams Limitednek digitális előfizetéseért. Ez a projekt kiemelkedett elkötelezettségével az előfizetők kezelése és a kommunikáció hatékonysága terén. A zsűri értékelte a projekt által elért részletes eredményeket, és hangsúlyozta, hogy a taktikai megközelítés és a stratégiai olvasói élmény kiváló eredményeket hozott.

A verseny tele volt innovatív projektekkel, mint például a „Legjobb innovatív digitális termék”, ahol a Newslaundry elnyerte az aranyérmes címet az innovatív híralkalmazásukért. Ez a projekt arra összpontosított, hogy felhasználóbarát környezetet teremtsen, ösztönözze az olvasók részvételét és támogassa a független újságírást.

Érdemes megemlíteni a közönségkapcsolati kategóriában kiosztott díjakat is, amelyek elismerést kaptak az ügyesség, közösségépítő képesség és a különböző csoportok elérése terén. A Prothom Alo kiemelt elismerést kapott a fiatalok bevonásáért, míg a The Hindu a „The Hindu Made of Chennai” kampányáért kapott elismerést, amely a helyi közösség promóciójára összpontosított.

Összességében a verseny sok kivételes és inspiráló projektet hozott, amelyek innovációt és kiválóságot képviselnek a digitális média területén. A nyertesek méltán kapják majd meg a díjaikat, és projekjeik mércéül szolgálnak majd más kiadók számára Ázsia egész területén.

GYIK (Gyakran Ismételt Kérdések) alapján az Artikel kulcsfontosságú témáiból:

1. Ki nyerte el az első díjat az Év legjobb hírportálja versenyén?
A The Quint nyerte el az első díjat az Év legjobb hírportálja versenyén.

2. Mikor adják át a díjakat a verseny nyerteseinek?
A díjakat a közelgő Digital Media India 2024 konferencián adják át, amelyet 2024. március 13-14-én tartanak Újdelhiben.

3. Mely projektek nyerték el az aranyérmes díjakat a versenyen?
A The Quint „Hogyan vált a Galle Face tiltakozás helyszínévé?” című projektje elnyerte az aranyérmet a „Legjobban kihasznált adatok hírportálja” kategóriában. A Hindustan Times Digital Streams Limited digitális előfizetési projektje elnyerte az aranyérmet a „Legjobb digitális előfizetési projekt / olvasói bevétel” kategóriában. A Newslaundry nyerte el az aranyérmet a „Legjobb innovatív digitális termék” kategóriában.

4. Milyen díjakat kaptak a közönségkapcsolatokért?
A Prothom Alo kiemelt elismerést kapott a fiatalok bevonásáért, és a The Hindu elismerést kapott a „The Hindu Made of Chennai” kampányukért, amely a helyi közösség promóciójára összpontosított.

5. Milyen díjat kap az összes kategória legjobbja?
Az összes kategória legjobbja „Az Év Kiadó Mestere 2023” címmel lesz kitüntetve.